CRO3300P
CRO3300P Z-Communications, Inc.
Hersteller: Z-Communications, Inc.
Description: VCO Frequency 3300 MHz - 3300 M
Packaging: Strip
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.220" (5.59mm)
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 3300MHz
Icc Max: 24mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -111
Power (dBm): 3.5 ±3.5
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRO3300P Z-Communications, Inc.
Description: VCO Frequency 3300 MHz - 3300 M, Packaging: Strip, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.220" (5.59mm), 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 3300MHz, Icc Max: 24mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -111, Power (dBm): 3.5 ±3.5, Part Status: Active.