Produkte > VIKING > CRT05F7E60R4
CRT05F7E60R4
CRT05F7E60R4 Viking
CRT.pdf
Hersteller: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 0805; 60.4Ω; 125mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A
Type of resistor: thick film
Resistance: 60.4Ω
Power: 0.125W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Operating current: 2A
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Manufacturer series: CRT
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRT05F7E60R4 Viking
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 0805; 60.4Ω; 125mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A, Type of resistor: thick film, Resistance: 60.4Ω, Power: 0.125W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Operating current: 2A, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Manufacturer series: CRT.