Produkte > VIKING > CRT06F7E52R3
CRT06F7E52R3
CRT06F7E52R3 Viking
CRT.pdf
Hersteller: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 1206; 52.3Ω; 250mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A
Type of resistor: thick film
Resistance: 52.3Ω
Power: 0.25W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Operating current: 2A
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Manufacturer series: CRT
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRT06F7E52R3 Viking
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 1206; 52.3Ω; 250mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A, Type of resistor: thick film, Resistance: 52.3Ω, Power: 0.25W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C, Operating current: 2A, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Manufacturer series: CRT.