Produkte > VIKING > CRT0AJ7E2200
CRT0AJ7E2200
CRT0AJ7E2200 Viking
crt-series.pdf CRT.pdf
Hersteller: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 2010; 220Ω; 750mW; ±5%; CRT; -55÷155°C
Manufacturer series: CRT
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: thick film
Power: 0.75W
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Resistance: 220Ω
Case - inch: 2010
Case - mm: 5025
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRT0AJ7E2200 Viking
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 2010; 220Ω; 750mW; ±5%; CRT; -55÷155°C, Manufacturer series: CRT, Tolerance: ±5%, Operating temperature: -55...155°C, Type of resistor: thick film, Power: 0.75W, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Resistance: 220Ω, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025.