Produkte > VIKING > CRT0AJ7E8250
CRT0AJ7E8250
CRT0AJ7E8250 Viking
CRT.pdf
Hersteller: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 2010; 825Ω; 750mW; ±5%; CRT; -55÷155°C; 2A
Resistance: 825Ω
Case - mm: 5025
Manufacturer series: CRT
Type of resistor: thick film
Operating temperature: -55...155°C
Power: 0.75W
Operating current: 2A
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Case - inch: 2010
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRT0AJ7E8250 Viking
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 2010; 825Ω; 750mW; ±5%; CRT; -55÷155°C; 2A, Resistance: 825Ω, Case - mm: 5025, Manufacturer series: CRT, Type of resistor: thick film, Operating temperature: -55...155°C, Power: 0.75W, Operating current: 2A, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Case - inch: 2010.