CRT12-23G
CRT12-23G Boca Bearing Company
Hersteller: Boca Bearing Company
Description: 12X23X7.5MM THRUST BEARING
Packaging: Bulk
Type: Thrust Bearing
Outer Diameter: 0.906" (23.00mm)
Inner Diameter: 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRT12-23G Boca Bearing Company
Description: 12X23X7.5MM THRUST BEARING, Packaging: Bulk, Type: Thrust Bearing, Outer Diameter: 0.906" (23.00mm), Inner Diameter: 0.472" (12.00mm), Part Status: Active.