Produkte > VIKING > CRT12J7E4531
CRT12J7E4531
CRT12J7E4531 Viking
CRT.pdf
Hersteller: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 2512; 4.53kΩ; 1W; ±5%; CRT; -55÷155°C; 2A
Type of resistor: thick film
Resistance: 4.53kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -55...155°C
Case - inch: 2512
Manufacturer series: CRT
Operating current: 2A
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details CRT12J7E4531 Viking
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 2512; 4.53kΩ; 1W; ±5%; CRT; -55÷155°C; 2A, Type of resistor: thick film, Resistance: 4.53kΩ, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Operating temperature: -55...155°C, Case - inch: 2512, Manufacturer series: CRT, Operating current: 2A, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Case - mm: 6332.