Produkte > SITIME > CS00119AA-13-18E-144.00000E
CS00119AA-13-18E-144.00000E
CS00119AA-13-18E-144.00000E SiTime
Mfg_Notes_for_SiTime_MEMS-Based_Silicon_Timing_Products_8-15-15.pdf
Hersteller: SiTime
Description: MEMS OSC XO 144.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 7mA
Supplier Device Package: 4-SMD (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 144 MHz
Base Resonator: MEMS
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CS00119AA-13-18E-144.00000E SiTime
Description: MEMS OSC XO 144.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 7mA, Supplier Device Package: 4-SMD (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 144 MHz, Base Resonator: MEMS.