Produkte > TGS > CS20M00000S001
CS20M00000S001
CS20M00000S001 TGS
3372_CS20M00000S001.pdf
Hersteller: TGS
Description: CERAMIC RES 20MHz SMD4741
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.185" L x 0.161" W (4.70mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.075" (1.90mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Impedance: 60 Ohms
Frequency: 20 MHz