Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSA-100-10X10X4-G-100-K
CSA-100-10X10X4-G-100-K
CSA-100-10X10X4-G-100-K Knowles Dielectric Labs
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tray
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.010" L x 0.010" W (0.25mm x 0.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.006" (0.14mm)
Capacitance: 10 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSA-100-10X10X4-G-100-K Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.010" L x 0.010" W (0.25mm x 0.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.006" (0.14mm), Capacitance: 10 pF.