Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSA-100-23X23X4-G-560-M
CSA-100-23X23X4-G-560-M
CSA-100-23X23X4-G-560-M Knowles Dielectric Labs
SLC-Capacitors-Catalog.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.023" L x 0.023" W (0.58mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.006" (0.14mm)
Capacitance: 56 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSA-100-23X23X4-G-560-M Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.023" L x 0.023" W (0.58mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.006" (0.14mm), Capacitance: 56 pF.