Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSA-140-15MX15X4-G-101-K
CSA-140-15MX15X4-G-101-K
CSA-140-15MX15X4-G-101-K Knowles Dielectric Labs
CSA_Series.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAPACITOR, EDGE-EDGE GOLD METALL
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tray
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.007" (0.17mm)
Capacitance: 100 pF
auf Bestellung 1800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSA-140-15MX15X4-G-101-K Knowles Dielectric Labs
Description: CAPACITOR, EDGE-EDGE GOLD METALL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.007" (0.17mm), Capacitance: 100 pF.
Weitere Produktangebote CSA-140-15MX15X4-G-101-K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CSA-140-15MX15X4-G-101-K Hersteller : Knowles Dielectric Labs KNO_SLC_Capacitors_Catalog_5_22_sm_1__1_-3223577.pdf Film Capacitors Capacitor, Edge-Edge Gold Metallization, 100 pF, 0.015" Max x 0.015", 50 V