Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSA-20-30X30X9-G-R08-M
CSA-20-30X30X9-G-R08-M
CSA-20-30X30X9-G-R08-M Knowles Dielectric Labs
CSA_Series.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAPACITOR, EDGE-EDGE METAL, 0.08
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Capacitance: 0.08 pF
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSA-20-30X30X9-G-R08-M Knowles Dielectric Labs
Description: CAPACITOR, EDGE-EDGE METAL, 0.08, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Capacitance: 0.08 pF.