Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSA-200-15X15X5-G-271-M
CSA-200-15X15X5-G-271-M
CSA-200-15X15X5-G-271-M Knowles Dielectric Labs
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.0054" (0.138mm)
Capacitance: 270 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSA-200-15X15X5-G-271-M Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.0054" (0.138mm), Capacitance: 270 pF.