Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSA-200-25X25X8-G-331-Z
CSA-200-25X25X8-G-331-Z
CSA-200-25X25X8-G-331-Z Knowles Dielectric Labs
SLC-Capacitors-Catalog.pdf
Packaging: Tray
Tolerance: -20%, +80%
Features: General Purpose
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.63mm x 0.63mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.008" (0.21mm)
Capacitance: 330 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSA-200-25X25X8-G-331-Z Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX, Packaging: Tray, Tolerance: -20%, +80%, Features: General Purpose, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.63mm x 0.63mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.008" (0.21mm), Capacitance: 330 pF.