Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSA-200-30X40X5-G-142-GMV
CSA-200-30X40X5-G-142-GMV
CSA-200-30X40X5-G-142-GMV Knowles Dielectric Labs
CSA_Series.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAPACITOR, EDGE-EDGE GOLD METALL
Tolerance: ±2%
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.007" (0.17mm)
Capacitance: 1400 pF
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSA-200-30X40X5-G-142-GMV Knowles Dielectric Labs
Description: CAPACITOR, EDGE-EDGE GOLD METALL, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.007" (0.17mm), Capacitance: 1400 pF.
Weitere Produktangebote CSA-200-30X40X5-G-142-GMV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CSA-200-30X40X5-G-142-GMV Hersteller : Knowles Dielectric Labs CSA_Series.pdf Film Capacitors Capacitor, Edge-Edge Gold Metallization, 1400 pF, 0.030" x 0.040", 25 V