Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSA-200-35X35X8-G-102-M
CSA-200-35X35X8-G-102-M
CSA-200-35X35X8-G-102-M Knowles Dielectric Labs
SLC-Capacitors-Catalog.pdf
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.035" L x 0.035" W (0.89mm x 0.89mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.008" (0.21mm)
Capacitance: 1000 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSA-200-35X35X8-G-102-M Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.035" L x 0.035" W (0.89mm x 0.89mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.008" (0.21mm), Capacitance: 1000 pF.