Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSA-50-35X35X11-G-0R8-B
CSA-50-35X35X11-G-0R8-B
CSA-50-35X35X11-G-0R8-B Knowles Dielectric Labs
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX
Packaging: Tray
Tolerance: ±0.01pF
Features: General Purpose
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.035" L x 0.035" W (0.89mm x 0.89mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Capacitance: 0.8 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSA-50-35X35X11-G-0R8-B Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX, Packaging: Tray, Tolerance: ±0.01pF, Features: General Purpose, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.035" L x 0.035" W (0.89mm x 0.89mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Capacitance: 0.8 pF.