Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSA-58-19X19X7-G-1R0-G
CSA-58-19X19X7-G-1R0-G
CSA-58-19X19X7-G-1R0-G Knowles Dielectric Labs
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX
Tolerance: ±2%
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.019" L x 0.019" W (0.48mm x 0.48mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.007" (0.17mm)
Capacitance: 1 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSA-58-19X19X7-G-1R0-G Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX, Tolerance: ±2%, Features: General Purpose, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.019" L x 0.019" W (0.48mm x 0.48mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.007" (0.17mm), Capacitance: 1 pF.