Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSA-80-12X12X5-G-2R0-J
CSA-80-12X12X5-G-2R0-J
CSA-80-12X12X5-G-2R0-J Knowles Dielectric Labs
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX
Packaging: Tray
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.012" L x 0.012" W (0.31mm x 0.31mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.0054" (0.138mm)
Capacitance: 2 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSA-80-12X12X5-G-2R0-J Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX, Packaging: Tray, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.012" L x 0.012" W (0.31mm x 0.31mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.0054" (0.138mm), Capacitance: 2 pF.
Weitere Produktangebote CSA-80-12X12X5-G-2R0-J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CSA-80-12X12X5-G-2R0-J Hersteller : Knowles Dielectric Labs Film Capacitors COMPEX
Produkt ist nicht verfügbar
CSA8012X12X5G2R0J Hersteller : Knowles Film Capacitors 2.0PF 5%