Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSA-80-20X20X5-G-5R1-K
CSA-80-20X20X5-G-5R1-K
CSA-80-20X20X5-G-5R1-K Knowles Dielectric Labs
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.020" L x 0.020" W (0.50mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.0054" (0.138mm)
Capacitance: 5.1 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSA-80-20X20X5-G-5R1-K Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.020" L x 0.020" W (0.50mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.0054" (0.138mm), Capacitance: 5.1 pF.