Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSA-80-25X25X4-G-100-K
CSA-80-25X25X4-G-100-K
CSA-80-25X25X4-G-100-K Knowles Dielectric Labs
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.63mm x 0.63mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.006" (0.14mm)
Capacitance: 10 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSA-80-25X25X4-G-100-K Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.025" L x 0.025" W (0.63mm x 0.63mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.006" (0.14mm), Capacitance: 10 pF.