Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSA-BN-15X15X5-G-470-K
CSA-BN-15X15X5-G-470-K
CSA-BN-15X15X5-G-470-K Knowles Dielectric Labs
SLC-Capacitors-Catalog.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tray
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.0054" (0.138mm)
Capacitance: 47 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSA-BN-15X15X5-G-470-K Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.0054" (0.138mm), Capacitance: 47 pF.