Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSA-BN-20X20X6-G-820-M
CSA-BN-20X20X6-G-820-M
CSA-BN-20X20X6-G-820-M Knowles Dielectric Labs
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.020" L x 0.020" W (0.50mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.008" (0.21mm)
Capacitance: 82 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSA-BN-20X20X6-G-820-M Knowles Dielectric Labs
Description: COMPEX, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.020" L x 0.020" W (0.50mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.008" (0.21mm), Capacitance: 82 pF.