Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSA-BN-30MX30X6-G-151-K
CSA-BN-30MX30X6-G-151-K
CSA-BN-30MX30X6-G-151-K Knowles Dielectric Labs
CSA_Series.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAPACITOR, EDGE-EDGE GOLD METALL
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.008" (0.21mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 pF
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSA-BN-30MX30X6-G-151-K Knowles Dielectric Labs
Description: CAPACITOR, EDGE-EDGE GOLD METALL, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.008" (0.21mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 pF.