CSLA12064SR0100FM Eaton - Electronics Division
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CURRENT SENSING,10.0 MOHM,1%
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.126" W (1.55mm x 3.20mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 0612
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 10 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSLA12064SR0100FM Eaton - Electronics Division
Description: CURRENT SENSING,10.0 MOHM,1%, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.061" L x 0.126" W (1.55mm x 3.20mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 4, Supplier Device Package: 0612, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 10 mOhms.