Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSM-200-10X10X5-G-101-M
CSM-200-10X10X5-G-101-M Knowles Dielectric Labs
CSM_Series_1761.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAPACITOR, MARGIN CAPACITOR, 100
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tray
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.007" (0.17mm)
Capacitance: 100 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSM-200-10X10X5-G-101-M Knowles Dielectric Labs
Description: CAPACITOR, MARGIN CAPACITOR, 100, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.007" (0.17mm), Capacitance: 100 pF.
Weitere Produktangebote CSM-200-10X10X5-G-101-M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CSM-200-10X10X5-G-101-M Hersteller : Knowles Dielectric Labs CSM_Series_1761.pdf Film Capacitors Capacitor, Margin Capacitor, 100 pF, 0.010" x 0.010", 25V