Produkte > KNOWLES DIELECTRIC LABS > CSM-200-15X15X6-G-221-M
CSM-200-15X15X6-G-221-M
CSM-200-15X15X6-G-221-M Knowles Dielectric Labs
CSM_Series_1761.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAPACITOR, SINGLE SIDED, BORDER
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tray
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.008" (0.21mm)
Capacitance: 220 pF
auf Bestellung 1700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSM-200-15X15X6-G-221-M Knowles Dielectric Labs
Description: CAPACITOR, SINGLE SIDED, BORDER, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tray, Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.008" (0.21mm), Capacitance: 220 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CSM-200-15X15X6-G-221-M Hersteller : Knowles Dielectric Labs CSM_Series_1761.pdf Film Capacitors CAPACITOR, SINGLE SIDED, BORDER CAP, 220 PF, 0.015" X 0.015", 25 V