Produkte > L-COM > CSMNRA15-1MM-2.5
CSMNRA15-1MM-2.5
CSMNRA15-1MM-2.5 L-com
CSMNRA15-1MM-2.5_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: CA DB15M/M STR-RA EXIT 1 2.5F
Packaging: Bag
Color: Gray
Length: 2.50' (762.00mm)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 15
Type: DB15
1st Connector: Plug, Male Pins, Right Angle
2nd Connector: Plug, Male Pins
auf Bestellung 109 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSMNRA15-1MM-2.5 L-com
Description: CA DB15M/M STR-RA EXIT 1 2.5F, Packaging: Bag, Color: Gray, Length: 2.50' (762.00mm), Shielding: Shielded, Number of Positions: 15, Type: DB15, 1st Connector: Plug, Male Pins, Right Angle, 2nd Connector: Plug, Male Pins.
Weitere Produktangebote CSMNRA15-1MM-2.5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CSMNRA15-1MM-2.5 CSMNRA15-1MM-2.5 Hersteller : L-Com CSMNRA15_1MM_1_2D.pdf D-Sub Cables CA DB15M/M STR-RA EXIT 1 2.5F