Produkte > VIKING > CSN05FTHVR033
CSN05FTHVR033 Viking
CSN-Series.pdf
Hersteller: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 33mΩ; 250mW; ±1%; -55÷155°C
Type of resistor: metal film
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 33mΩ
Power: 0.25W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CSN05FTHVR033 Viking
Category: SMD resistors, Description: Resistor: metal film; SMD; 0805; 33mΩ; 250mW; ±1%; -55÷155°C, Type of resistor: metal film, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 33mΩ, Power: 0.25W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...155°C.