Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CTLSH1-40M322S TR
CTLSH1-40M322S TR Central Semiconductor Corp
CTLSH1-40M322S_DS.pdf
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 1A TLM322
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-TDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 15 ns
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 50pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: TLM322
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Part Status: Obsolete
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 40 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CTLSH1-40M322S TR Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 1A TLM322, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-TDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 15 ns, Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 50pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: TLM322, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Part Status: Obsolete, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 40 V.