Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CTLSH10-45L TR13 PBFREE
CTLSH10-45L TR13 PBFREE
CTLSH10-45L TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: 10A 45V SMD RECTIFIER-SCHOTTKY (
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 400pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TLM364
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 470 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 45 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CTLSH10-45L TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: 10A 45V SMD RECTIFIER-SCHOTTKY (, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 400pF @ 10V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TLM364, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 470 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 250 µA @ 45 V.
Weitere Produktangebote CTLSH10-45L TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CTLSH10-45L TR13 PBFREE CTLSH10-45L TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Schottky Diodes & Rectifiers 45V Low Vf Schottky 45Vr 32Vrms 10 Amp