CTLSH3-30M833 BK Central Semiconductor Corp
CTLSH3-30M833_8-7-15.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 3A TLM833
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 3A
Supplier Device Package: TLM833
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Part Status: Obsolete
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 450 mV @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 30 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CTLSH3-30M833 BK Central Semiconductor Corp
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 3A TLM833, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 3A, Supplier Device Package: TLM833, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Part Status: Obsolete, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 450 mV @ 3 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 30 V.