Produkte > LUMINUS DEVICES > CTM-14-RGBW-24-TW01
CTM-14-RGBW-24-TW01
CTM-14-RGBW-24-TW01 Luminus Devices
Luminus_CTM-X-RGBW_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices
Multi-Colour LEDs
auf Bestellung 287 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CTM-14-RGBW-24-TW01 Luminus Devices
Description: LED CTM14 RGBW, Packaging: Tray, Part Status: Active, Color: Red, Green, Blue, White (RGBW), Wavelength: 625nm, 530nm, 458nm, Size / Dimension: 24.00mm L x 20.00mm W, Type: LED Module, Configuration: Rectangle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24V, Height: 1.58mm, Current - Test: 200mA Red, 200mA Green, 200mA Blue, 200mA White, Viewing Angle: 130°, Lens Type: Flat, Current - Max: 250mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 20 lm/W Red, 135 lm/W Green, 24 lm/W Blue, 91 lm/W White, CCT (K): 2700K, CRI (Color Rendering Index): 90, Light Emitting Surface (LES): 14.50mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 94lm Red, 650lm Green, 115lm Blue, 436lm White.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Part Status: Active
Color: Red, Green, Blue, White (RGBW)
Wavelength: 625nm, 530nm, 458nm
Size / Dimension: 24.00mm L x 20.00mm W
Type: LED Module
Configuration: Rectangle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24V
Height: 1.58mm
Current - Test: 200mA Red, 200mA Green, 200mA Blue, 200mA White
Viewing Angle: 130°
Lens Type: Flat
Current - Max: 250mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 20 lm/W Red, 135 lm/W Green, 24 lm/W Blue, 91 lm/W White
CCT (K): 2700K
CRI (Color Rendering Index): 90
Light Emitting Surface (LES): 14.50mm Dia
Temperature - Test: 85°C