CTX33-4A-L Eaton - Electronics Division
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 33UH
Packaging: Bulk
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Inductance: 33 µH
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CTX33-4A-L Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 33UH, Packaging: Bulk, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Inductance: 33 µH.