Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > CVM-27-31-95-36-AA00-F2-2
CVM-27-31-95-36-AA00-F2-2
CVM-27-31-95-36-AA00-F2-2 Luminus Devices Inc.
Luminus_Entertainment_COB_Gen1_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED COB STUDIO WARM WHT SQ 3000K
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 31.50mm L x 31.50mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 36V
Height: 1.37mm
Current - Test: 4.2A
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 4.2A
CCT (K): 3000K 2-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 95
Light Emitting Surface (LES): 26.50mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CVM-27-31-95-36-AA00-F2-2 Luminus Devices Inc.
Description: LED COB STUDIO WARM WHT SQ 3000K, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 31.50mm L x 31.50mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 36V, Height: 1.37mm, Current - Test: 4.2A, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 4.2A, CCT (K): 3000K 2-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 95, Light Emitting Surface (LES): 26.50mm Dia.