Produkte > LUMINUS DEVICES > CVM-32-31-95-54-AC00-F2-3
CVM-32-31-95-54-AC00-F2-3
CVM-32-31-95-54-AC00-F2-3 Luminus Devices
Luminus_Entertainment_COB_Gen1_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices
White LEDs White 3100 K 95-CRI, CVM-32 Series
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CVM-32-31-95-54-AC00-F2-3 Luminus Devices
Description: LED COB 3150K SQUARE, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 38.00mm L x 38.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 54V, Current - Test: 5.5A, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 5.5A, Lumens/Watt @ Current - Test: 77 lm/W, CCT (K): 3150K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 95, Light Emitting Surface (LES): 32.80mm Dia, Temperature - Test: 100°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 22800lm (Typ), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote CVM-32-31-95-54-AC00-F2-3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 38.00mm L x 38.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 54V
Current - Test: 5.5A
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 5.5A
Lumens/Watt @ Current - Test: 77 lm/W
CCT (K): 3150K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 95
Light Emitting Surface (LES): 32.80mm Dia
Temperature - Test: 100°C