Produkte > TELPOD > CW-18-4K7-20P-1 CW-18-4K7-P4
CW-18-4K7-20P-1 CW-18-4K7-P4 TELPOD
CW-18_EN.pdf
Hersteller: TELPOD
Потенциометр: осевой, однооборотный; 4,7кОм; 1Вт; ±20%; 4мм; THT Група товару: Резистори змінні та підлаштовні Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CW-18-4K7-20P-1 CW-18-4K7-P4 TELPOD