Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > CXM-14-32-95-36-AC30-F4-3
CXM-14-32-95-36-AC30-F4-3
CXM-14-32-95-36-AC30-F4-3 Luminus Devices Inc.
Luminus_CXM-14_GEN3_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CXM-14 WARM WHT SQ 3200K
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 19.00mm L x 19.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 36V
Height: 1.37mm
Current - Test: 720mA
Lens Type: Flat
CCT (K): 3200K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 95
Light Emitting Surface (LES): 14.30mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details CXM-14-32-95-36-AC30-F4-3 Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CXM-14 WARM WHT SQ 3200K, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 19.00mm L x 19.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 36V, Height: 1.37mm, Current - Test: 720mA, Lens Type: Flat, CCT (K): 3200K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 95, Light Emitting Surface (LES): 14.30mm Dia, Temperature - Test: 85°C.