Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > CXM-18-30-70-36-AA38-F4-3
CXM-18-30-70-36-AA38-F4-3
CXM-18-30-70-36-AA38-F4-3 Luminus Devices Inc.
Luminus_CXM-18_GEN3_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CXM-18 GEN3 WH SQ 3000K
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 17.91mm L x 17.91mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 33.4V
Height: 1.37mm
Lens Type: Flat
Current - Max: 1.8A
CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 70
Light Emitting Surface (LES): 17.53mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CXM-18-30-70-36-AA38-F4-3 Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CXM-18 GEN3 WH SQ 3000K, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 17.91mm L x 17.91mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 33.4V, Height: 1.37mm, Lens Type: Flat, Current - Max: 1.8A, CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 70, Light Emitting Surface (LES): 17.53mm Dia, Temperature - Test: 85°C.