Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > CXM-22-22-70-54-AC40-F5-3
CXM-22-22-70-54-AC40-F5-3
CXM-22-22-70-54-AC40-F5-3 Luminus Devices Inc.
Luminus_CXM-22_GEN4_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: GENERATION 4 STANDARD COB PRODUC
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 28.00mm L x 28.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 50V
Height: 1.37mm
Current - Test: 1.05A
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 3.5A
Lumens/Watt @ Current - Test: 147 lm/W
CCT (K): 2200K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 70
Light Emitting Surface (LES): 22.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 7705lm (Typ)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CXM-22-22-70-54-AC40-F5-3 Luminus Devices Inc.
Description: GENERATION 4 STANDARD COB PRODUC, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 28.00mm L x 28.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 50V, Height: 1.37mm, Current - Test: 1.05A, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 3.5A, Lumens/Watt @ Current - Test: 147 lm/W, CCT (K): 2200K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 70, Light Emitting Surface (LES): 22.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 7705lm (Typ).