Produkte > LUMINUS DEVICES > CXM-22-30-90-36-AC10-F3-3
CXM-22-30-90-36-AC10-F3-3
CXM-22-30-90-36-AC10-F3-3 Luminus Devices
Luminus_CXM-22_GEN2_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices
White LEDs White 3000 K 90-CRI, CXM-22 Series
auf Bestellung 336 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CXM-22-30-90-36-AC10-F3-3 Luminus Devices
Description: LED COB CXM-22 GEN 2 WH SQ, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 28.00mm L x 28.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34V, Height: 1.37mm, Current - Test: 1.28A, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 2.56A, Lumens/Watt @ Current - Test: 116 lm/W, CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 90, Light Emitting Surface (LES): 22.00mm Dia, Temperature - Test: 85°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 5050lm (Typ), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 28.00mm L x 28.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34V
Height: 1.37mm
Current - Test: 1.28A
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 2.56A
Lumens/Watt @ Current - Test: 116 lm/W
CCT (K): 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 90
Light Emitting Surface (LES): 22.00mm Dia
Temperature - Test: 85°C