Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > CXM-27-27-80-36-AA00-F2-3
CXM-27-27-80-36-AA00-F2-3
CXM-27-27-80-36-AA00-F2-3 Luminus Devices Inc.
Luminus_CXM-27_GEN1_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CXM-27 WARM WHT SQ 2700K
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 31.50mm L x 31.50mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 35V
Height: 1.37mm
Current - Test: 1.8A
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 2.7A
CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Light Emitting Surface (LES): 26.50mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CXM-27-27-80-36-AA00-F2-3 Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CXM-27 WARM WHT SQ 2700K, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 31.50mm L x 31.50mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 35V, Height: 1.37mm, Current - Test: 1.8A, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 2.7A, CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Light Emitting Surface (LES): 26.50mm Dia.