Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > CXM-3-35-90-36-AC40-F5-3
CXM-3-35-90-36-AC40-F5-3
CXM-3-35-90-36-AC40-F5-3 Luminus Devices Inc.
Luminus_CXM-3_GEN4_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CXM-3 WARM WHT SQU 3500K
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 13.50mm L x 13.50mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34.2V
Height: 1.37mm
Current - Test: 80mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 200mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 117 lm/W
CCT (K): 3500K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 90
Light Emitting Surface (LES): 3.50mm Dia
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 320lm (Typ)
Part Status: Active
auf Bestellung 767 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CXM-3-35-90-36-AC40-F5-3 Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CXM-3 WARM WHT SQU 3500K, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 13.50mm L x 13.50mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 34.2V, Height: 1.37mm, Current - Test: 80mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 200mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 117 lm/W, CCT (K): 3500K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 90, Light Emitting Surface (LES): 3.50mm Dia, Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 320lm (Typ), Part Status: Active.