Produkte > LUMINUS DEVICES INC. > CXM-6-35-80-36-AA00-F2-3
CXM-6-35-80-36-AA00-F2-3
CXM-6-35-80-36-AA00-F2-3 Luminus Devices Inc.
Luminus_CXM-6_GEN1_Datasheet.pdf
Hersteller: Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CXM-6 WARM WHT SQU 3500K
Packaging: Tray
Color: White, Warm
Size / Dimension: 12.00mm L x 13.00mm W
Type: Chip On Board (COB)
Configuration: Square
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 35V
Height: 1.37mm
Current - Test: 120mA
Viewing Angle: 120°
Lens Type: Flat
Current - Max: 240mA
CCT (K): 3500K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Light Emitting Surface (LES): 6.30mm Dia
Produktbewertung abgeben
Technische Details CXM-6-35-80-36-AA00-F2-3 Luminus Devices Inc.
Description: LED COB CXM-6 WARM WHT SQU 3500K, Packaging: Tray, Color: White, Warm, Size / Dimension: 12.00mm L x 13.00mm W, Type: Chip On Board (COB), Configuration: Square, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 35V, Height: 1.37mm, Current - Test: 120mA, Viewing Angle: 120°, Lens Type: Flat, Current - Max: 240mA, CCT (K): 3500K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Light Emitting Surface (LES): 6.30mm Dia.
Weitere Produktangebote CXM-6-35-80-36-AA00-F2-3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CXM-6-35-80-36-AA00-F2-3 CXM-6-35-80-36-AA00-F2-3 Hersteller : Luminus Devices Luminus_XnovaCXM6_Datasheet-310012.pdf High Power LEDs - White Netural White, 3500K 520lm, 120mA, 80 CRI