D10BJ100K5PX
D10BJ100K5PX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 10PF 50V BJ SMD
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BJ
Size / Dimension: 0.010" L x 0.010" W (0.25mm x 0.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 10 pF
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D10BJ100K5PX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 10PF 50V BJ SMD, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BJ, Size / Dimension: 0.010" L x 0.010" W (0.25mm x 0.25mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 10 pF.
Weitere Produktangebote D10BJ100K5PX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D10BJ100K5PX D10BJ100K5PX Hersteller : Knowles Dielectric Labs Di_Cap_data_sheet_022818.pdf Speciality Ceramic Capacitors CAPACITOR, DI-CAP, 10 PF, 0.010" X 0.010", 50 V