D10BL100K1BX
D10BL100K1BX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 10PF 100V BL SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BL
Size / Dimension: 0.010" L x 0.010" W (0.25mm x 0.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 10 pF
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D10BL100K1BX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 10PF 100V BL SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BL, Size / Dimension: 0.010" L x 0.010" W (0.25mm x 0.25mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 10 pF.
Weitere Produktangebote D10BL100K1BX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
D10BL100K1BX D10BL100K1BX Hersteller : Knowles Dielectric Labs Di_Cap_data_sheet_022818-1380879.pdf Speciality Ceramic Capacitors Capacitor, Single Sided, Border Cap, 10 pF, 0.010" x 0.010", 100V