D10BL6R8J5PX
D10BL6R8J5PX Knowles Dielectric Labs
Dicap
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: HI-Q CERAMICS
Packaging: Tray
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BL
Size / Dimension: 0.010" L x 0.010" W (0.25mm x 0.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.005" (0.13mm)
Capacitance: 6.8 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D10BL6R8J5PX Knowles Dielectric Labs
Description: HI-Q CERAMICS, Packaging: Tray, Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BL, Size / Dimension: 0.010" L x 0.010" W (0.25mm x 0.25mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.005" (0.13mm), Capacitance: 6.8 pF.