D10CFR08A5BX
D10CFR08A5BX Knowles Dielectric Labs
Border-Cap.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 0.08PF 50V CF SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±0.05pF
Features: Bonding Mountable
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: CF
Size / Dimension: 0.010" L x 0.010" W (0.25mm x 0.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 0.08 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details D10CFR08A5BX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 0.08PF 50V CF SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±0.05pF, Features: Bonding Mountable, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: CF, Size / Dimension: 0.010" L x 0.010" W (0.25mm x 0.25mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 0.08 pF.