D10CGR30A5BX Knowles Dielectric Labs
KNO_SLC_Capacitors_Catalog_5_22_sm_1__1_-3223577.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Speciality Ceramic Capacitors Capacitor, Single Sided, Border Cap, 0.30 pF, 0.010" x 0.010", 50 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details D10CGR30A5BX Knowles Dielectric Labs